AIZSARGŽALŪZIJAS

Drošība un dizains

Klasiskās aizsargžalūzijas
Klasiskās aizsargžalūzijas ir piemērotas uzstādīšanai jau uzbūvetās logu un vārtu ailēs. Tās var uzstādīt pie konstrukcijas rāmja, nišā vai pie sienas. Žalūzijām ir ļoti liels krāsu paraugu klāsts un tās var kļūt par lielisku Jūsu interjera elementu. Aizsargžalūzijās iespējams integrēt antimoskītu sietu, kurš pasargās arī no odiem, bet nesamazinās gaisa un gaismas iekļūšanu telpā. Visas aizsargžalūzijas ir iespējams aprīkot ar elektronisko automātiku.

Pretielaušanās aizsargžalūzijas
Pretielaušanās aizsargžalūzijas ir izgatavotas ar sertificētu RC3 ielaušanās sistēmu. Šīs sistēmas, aizsargžalūzijas ir izgatavotas no 55mm ekstrudēta (lieta) profila, kuru ieteicams izmantot telpās, kur ir īpaši svarīga drošība un estētika. RC3 aizsargžalūzijas ir izmantojamas ar elektrisko vadību.

Aizsargžalūzijas integro
Sienā iebūvētā sistēma īpaši piemērota jaunbūvēm vai rekonstruējamām ēkām. To priekšrocība ir, pilnīgi paslēpta augšējā žalūziju kaste, bet sānu vadīklas ir pieskaņotas loga rāmja krāsās. Piedāvājamā aizsargžalūziju sistēma ļauj arhitektiem un dizaina speciālistiem izvēlēties labāko risinājumu un atklāt ēkas fasādi.

Copyright 2021 SIA “ĪPAŠUMA DIZAINS”