+37127665111 | [email protected]

MARKĪZES

TERASES MARKĪZES

Terašu, balkonu vai āra restorānu aizsardzība no tiešiem saules stariem un lietus. Piedāvājumā plašs klāsts ar inpregnētiem audumiem-dažāda dizaina, krāsas un rakstu. Dažādu krāsu konstrukcijas, izgatavotas no augstas kvalitātes alumīnija sakausējumiem. Iespēja izvēlēties markīzu lielumu un vadības veidu-rokas vai elektrisko, ar vēja un saules sensoriem.

Australia

Markīzi var stiprināt pie sienas, pie griestiem vai pie jumta konstrukcijas-spārēm. Maksimālais platums ir līdz 7 metri. Bez kasetes.

Dakar

Markīzes modelis ar kaseti, kurā sabrauc ne tikai audums, bet arī paši līkumi. Ir kasete, kas pasargā audumu no putekļiem, sniega, ūdens un citiem vides faktoriem. Turētājiem ir četras piestiprināšanas vietas.

Palladio

Visa izstrādājuma garumā ir alumīnija profils, kas ievietojams turētājos, tāpēc var brīvi izvēlēties turētāju vietu. Ekskluzīva dizaina kasete, lieliski grezno terases. Prasa mazāku apkopi salīdzinot ar markīzēm, kurām nav kasetes.

BALKONA MARKĪZES

Viens no estētiskākajiem risinājumiem aizsardzībai pret sauli. Lieliska dekorācija balkoniem, logiem, terasēm vai verandām. Audums ar speciālu atsperu palīdzību vienmēr ir pienācīgi nostiepts. Piestiprinās gan pie loga rāmja, gan pie balkona margām. Konstrukcijām ir pulverkrāsojums-baltā krāsā.

Italia

Italia markīzes var piestiprināt pat tajās vietās, kur montēšanas virsma nav piemērota markīzu piestiprināšanai. Un sakarā ar vieglo konstrukciju to ir vienkārši piestiprināt.

Box Italia

Ar alumīnija kaseti, kas nosedz un aizsargā no nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Markīzes svars sadalīts starp līkumiem un turētājiem. Maksimālais platums ir 5 metri.

KURVJU MARKĪZES

Lielisks produkts ne tikai telpas pasargāšanai pret tiešajiem saules stariem, bet arī elegants ēkas elements. Šīs grozveida markīzes parasti ir ovālas vai taisnstūrveida. Piemērotas un sevišķi populāras vecpilsētu viesnīcu, restorānu vai kafejnīcu logu nosegšanai.