+37127665111 | [email protected]

PILNSTIKLS

Mūsdienīgākās lodžijas iestiklošanas sistēmas eiropā

Pilnstikla konstrukcijas – labākais, modernākais un stilīgākais risinājums Jūsu lodžijas, balkona vai terases iestiklošanai.
Apnicis no balkona tīrīt sniegu, lapas un putekļus, vēlaties to izmantot lietderīgi? Bezrāmju stiklojums – moderns, dizainiski pievilcīgs un praktisks risinājums! Pilnstikla sistēmai nav vertikālu rāmju. Atvērtā veidā nekas neaizsedz skatu uz ārpasauli.
Lielisks risinājums savrupnamiem vai daudzdzīvokļu ēkām ir stiklota terase vai balkons. Stiklojums ēkai piešķir vizuālu pievilcību, aizsargā no laikapstākļu iedarbības un būtiski pazemina trokšņu līmeni telpā.

 

Balkonu stiklojums

Pilnstikla konstrukcijām tiek izmantots rūdīts, ļoti izturīgs, slīpēts stikls. Stiklošanai tiek izmantota poliuretāna līme. Balkona stiklu sistēmas konstrukcija sastāv no augšējās un apakšējās alumīnija vadīklas, stikliem un furnitūras.
Pilnstikla sistēma ļauj pārvietot stiklus starp profiliem vienu aiz otra. Malējais stikls ir atverams 90 grādu leņķī uz iekšpusi pie sienas, un katrs nākamais stikls tiek piestumts pie iepriekšējā un atvērts, līdz lodžija ir pilnībā atvērta.
Pateicoties mūsu iestiklošanas sistēmai, mēs varam iestiklot gandrīz jebkura izmēra un sarežģītības balkonu, lodžiju vai terasi.

 

Kopšana:

1. solis
Stiklus var ļoti ērti nomazgāt no iekšpuses, kad konstrukcija ir aizvērtā stāvoklī, un no ārpuses, kad tie ir atvērti uz iekšu. Stiklus var mazgāt ar visiem stiklu mazgāšanas un kopšanas līdzekļiem.
2. solis
Ieteicams reizi gadā iztīrīt netīrumus un putekļus, no apakšējā profila. No ārpuses profilus var notīrīt ar mitru lupatu.