ŽALŪZIJAS

Jūsu iztēle, mūsu izpildījums

Plašā klāstā uzņēmums piedāvā horizontālās, vertikālās, rullo un plise žalūzijas. Pie mums ir plaša materiālu, krāsu un dizaina elementu izvēle. Mēs palīdzēsim Jūsu mājokli padarīt vēl skaistāku.

Individuāla pieeja, plašs paraugu klāsts un ātri izgatavošanas termiņi ir “Īpašuma dizains”

RULLO žalūzijas ir viens no populārākajiem žalūziju veidiem. Tās ir universāls risinājums daudzos interjeros, ar vadības vienkāršību un plašu audumu klāstu. Rullo var stiprināt pie sienas, pie griestiem, pie loga vai loga ailē. Mūsu audumu katalogos atradīsiet tādus materiālus kas aptumšo telpu 100%, kas atstaro sauli un karstumu, kas izolē skaņu un daudzus citus.

KASETES rullo žalūzijas, kas stiprinās pie paša loga, audums gar malām tiek nostiprināts ar līstēm, kas neļauj materiālam ”izkrist”, kad logs tiek atvērts vai atgāzts. Dizainiski žalūziju sistēma ļoti labi saplūst ar logu un ir nemanāma, dabīgi iekļaujoties daudzu telpu interjerā. Plašs materiālu klāsts.

DIENA-NAKTS žalūzijas, kuras kļūst arvien pieprasītākas. Ar savu funkcionalitāti un izskatu padarīs Jūsu telpu vizuāli interesantāku. Lieliski pildīs arī aizkaru funkciju. Ir divi darba režīmi, kurus var mainīt ar īsām vadības ķēdītes kustībām: Nakts, kad telpa ir aptumšota un cauri neredzam ; Diena, kad telpa izgaismojas un daļēji redzam cauri. Žalūzijas var stiprināt pie sienas, pie griestiem, pie loga, loga ailē un likt kasetē pie loga.

PILSĒTAS žalūzijas ļoti piemērotas jumta logiem. Kā arī lielisks risinājums nestandarta formas logiem – trijstūra, apaļas, trapecveida, utt. Stiprinās pie loga rāmja. Žalūzijas paceļamas/nolaižamas un nofiksējamas vēlamajā augstumā no augšas un apakšas. Ir viegli kopjamas un saglabā stabilu formu.

VERTIKĀLĀS – nedārgs veidz kā aizklāt lielu izmēru logus. Stiprinās pie griestiem, ailē, pie sienas, pie loga konstrukcijām. Uz vienas žalūzijas var piestiprināt dažādu krāsu vai augstumu lameles, tādējādi atdzīvinot Jūsu interjeru. Pavelkot aiz aukliņas, lameles aizslīd uz vienu vai otru pusi vai no vidus uz malām. Visdažādāko materiālu izvēle.

HORIZONTĀLAS ISO. Piemērotas gan plastikāta, gan koka logiem. Lieliski piemērotas virtuvei un vannas istabai. Atverot logu vēdināšanai, žalūzijas paliek piespiestas pie stikla, jo sānos tām ir nostieptas vadotnes – stīgas.Lameles var būt 25 mm un 16 mm platas. Kā galvenais izejas materiāls tiek izmantotas krāsainas alumīnija plāksnītes. Tās var būt viengabalainas un perforētas. Lameles tiek krāsotas dažādās krāsās, ieskaitot metalizētās krāsas saulesatstarojošam efektam.

Copyright 2021 SIA “ĪPAŠUMA DIZAINS”