GARĀŽU VĀRTI

Īpašuma vizītkarte

TOPRIB

Viens no augstākās klases produktiem. Vārti ar dubulto gropi ir viens no TOP modeļiem šodienas tirgū. Trīs divdaļīgas līnijas sadala vārtu paneļus tā, lai vārti izskatās labi un tajā pašā laikā atšķiras no citiem. Standarta izmēri ir līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgi lielāki izmēri, jautājat mums!

RIEVOTI

Vārti rada vienas plaknes iespaidu, tādēļ, ka salaidumi starp vārtu paneļiem tiek pārklāti ar svītrainu zīmējumu. Rievojums uz paneļiem atrodas ik pēc 10 cm. Šis vārtu modelis atšķiras ar savu izturību, kas ļauj ražot tos līdz pat 10m platumā

DIVRIEVU

Vārtu paneļi ir sadalīti uz divām daļām. Šāds rievu izvietojums kopā ar salaiduma vietām rada koka dēļu iespaidu. Šis vārtu modelis kļūst ar vien populārāks Eiropā. Vārtu standarta izmēri ir līdz 6 x 2,75 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

GLUDIE

Vārtu paneļi tiek izgatavoti no viendabīgām plāksnēm. Šāds vārtu stils piestāv ēkām ar minimālisma arhitektūru. Šis vārtu modelis īpaši labi izskatās ar dekoratīvajiem tērauda lodziņiem. Vārtu standarta izmēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

PILDIŅU (jeb filings)

Tipa vārti labi izskatās tradicionāla stila ēkām, kā arī moderna stila būvēm. Katrā vārtu sekcijā vienmērīgi sadalīti dizaina elementi rada kompozīcijas noslēgtības iespaidu. Standarta izmēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

GOFRĒTA

Vārti atšķiras ar virsmas tipu, paneļu priekšpuse ir sadalīta šaurās strīpās pa 10mm. Ļoti labi vārti izskatās ar dekoratīvajiem tērauda lodziņiem. Standarta izmēri līdz 6 x 3 m, bet ja Jums ir vajadzīgs lielāks izmērs, jautājiet mums!

Sekcijas (paneļi)

Mūsu piedāvāto garāžas vārtu plakne, jeb paneļi ir 40mm biezi, pildīti ar augsta blīvuma poliuretānu (putām), kas nodrošina lielisku siltuma un skaņas izolāciju. Abās paneļa puses ir no tērauda, kurš ir pāklāts ar cinku un vairākkārtēju speciālu krāsojumu, kas nodrošina paneļu ilglaicīgu kalpošanu un 10 gadu pretkorozijas garantiju.

” alt=”panelis” width=”108″ height=”142″ /> 1. poliuretāna šķiedra

2. tērauds

3. cinka pārklājums

4. fosfāta tipa klājums

5.un 6. poliestera klājums, kas nodrošina krāsas noturību ilgākam laika periodam bez īpašas apkopes

  

Rievoto garāžas vārtu virsmai ir apmetuma vai koka struktūra un standarta krāsas ir balta vai brūna. Ja standarta krāsas neapmierina, tad varam piedāvāt nokrāsot vārtu paneļus pēc jebkura RAL paletes toņa.

Pacēlumu veidi

Privātmāju vārtiem, divi izplatītākie, pacēlumi ir TL un R40, kas ir atkarīgi no pašas garāžas ailes un griestu parametriem, un vajadzīgo vārtu izmēriem

Vārti ar TL tipa konstrukciju

Vārtos ir samontētas “Torsion” tipa atsperes, kas nodrošina labu vārtu balansu. Garāžas vārtiem ar TL tipa konstrukciju ir iespējami dažādas pacēluma variācijas (horizontāli, zem jumta leņķa, vertikāli u.c.)
Skatīt sīkāku tehnisko informāciju ŠEIT

Vārti ar R40 tipa konstrukciju

R40 treka sistēma ir pilnībā iepriekš samontēta ar spriedzes atsperēm, kabeļiem un to piederumiem. Vārtiem ar šādu pacēluma tipu maksimālie izmēri ir platums 3000mm augstums 2500mm.
Skatīt sīkāku tehnisko informāciju ŠEIT

Pacēlāji (automātika)

Jebkura veida vārtus ir iespējams cilāt ar roku spēku, tomēr pilnīgai ērtībai piedāvājam izvēlēties elektrisku pacēlāju, lai pilnā apmērā izbaudītu ērtības, ko sniedz paceļamie garāžas vārti.

Pacēlāja izvēle ir atkarīga no vārtu izmēriem un pircēja rocības. Piedāvājumā ir vairāku vadošo ražotāju pacēlāji – Guardian, Sommer, Liftmaster, Ovitor un M-Tec.

Papildinājumu iespējas

Pēc klientu vēlmēm garāžas vārtu sekcijās ir iespējams uzstādīt personāla druvis un dažādus logus